Scubapro Mk2 Evo/S270/R095 Octo Automatenset bij sublub
Inloggen
Winkelmandje
NederlandsNederlands

Scubapro Mk2 Evo/S270/R095 Octo Automatenset

DIN INT
379,00 313,22 Excl. BTW
Klanten beoordelen ons met een 9,2

Voorraadstatus: selecteer een optie
Reviews Schrijf een review
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Accessoires

Artikelomschrijving Scubapro Mk2 Evo/S270/R095 Octo Automatenset

Recreatieve duikers die hun instapmodel ademautomaat willen inwisselen voor een systeem dat staat als een huis, zullen blij zijn met de Scubapro MK2 EVO S270.

De nieuwe tweede trap S270 is luchtgebalanceerd, net zoals de populaire S620 Ti, die dankzij het compacte huis en inwendige aerodynamica staat voor een buitengewoon lage ademhalingsweerstand. De S270 is gemaakt van met glasvezel versterkt nylon met een coating van polyurethaan, zodat het huis optimaal krasvast is. De tweede trap blinkt niet alleen uit in luchtopbrengst, maar heeft eveneens een effectieve waterloosknop en een dive/predive-knop die zelfs met dikke handschoenen aan goed te bedienen is. Het uitademstuk is compact en efficiënt zodat uitademen zo min mogelijk inspanning kost.

Samen met SCUBAPRO’s klassieker, de MK2 EVO, de enige downstream eerste trap met piston en onderdelen die specifiek zijn ontwikkeld om bevriezing in extreem koud water te voorkomen, vormt de S270 een systeem dat betaalbaar en sterk is en tegelijkertijd soepel en betrouwbaar ademt. De MK2 EVO/S270 is niet alleen een goede keuze voor recreatieve duikers, maar ook voor verhuurbedrijven, duikscholen en duikpro’s die rotsvast moeten kunnen rekenen op een duurzame ademautomaat.

EERSTE TRAP MK2 EVO
Traditionele downstream-piston met een verchroomd koperen behuizing van professionele kwaliteit en één hogedruk- en vier lagedrukpoorten.
Gepatenteerd XTIS (Extended Thermal Insulating System) schermt de mechanische componenten volledig af van de kou, waardoor de eerste trap 50% beter bestendig tegen bevriezen is dan zijn voorganger én zonder dat dit ten koste gaat van de ademhaling.
Meer inwendige technische verbeteringen zoals een veer die de bus en de coating isoleert, een isolatiebus voor de piston, een isolerende mof en een antibevriezingskap die stuk voor stuk bijdragen aan de bestendigheid tegen bevriezen.
Het verchroomde koperen huis is kleiner dan bij de voorganger, maar heeft wel een extra grote piston - dankzij de grotere luchtstroming adem je nog makkelijker.
Roestvrijstalen uitneembare orifice voor eenvoudiger onderhoud en een langere levensduur.
Voldoet aan nieuwe EN250-2014-normen voor ademhalingsapparatuur in koud water.
Gewicht: INT 232: 670 gram; DIN 300: 450 gram.
Luchtstroming bij 200 bar: (liter/min): > 3000.
Middendruk: 9,5-10 bar.

TWEEDE TRAP S270
Dankzij de luchtgebalanceerde klep kost inademen geen enkele moeite, hoe diep je ook zit en wat de druk in de fles ook is.
Door de technopolymeren pijp met metalen draad en een gebalanceerde klep is de tweede trap lichter van gewicht en krijgen ijskristallen geen kans zich aan de tweede trap te hechten tijdens duiken in extreem koud water.
De dive/predive-knop is gebruiksvriendelijk, ook met dikke handschoenen aan.
Compacter, lichter en een hogere luchtopbrengst dan zijn voorganger, de S560.
Het lichtgewicht huis van met glasvezel versterkt nylon met een speciale coating van polyurethaan kan tegen een stootje, voorkomt vermoeide kaken en maakt duiken comfortabeler.
Het uitademstuk is compact en zeer efficiënt zodat uitademen zo min mogelijk inspanning kost.
Het compacte Hi-Flow mondstuk is comfortabel en gemaakt van voedselveilige siliconen en heeft een grote doorsnede voor een maximale luchtstroming.
De Superflow-slang heeft een extra grote diameter zodat er bij elke ademhaling meer lucht wordt aangevoerd.
CE-gecertificeerd voor alle duikomstandigheden, waaronder extreem koud water, in overstemming met de huidige Europese norm EN250A.
Zeer geschikt voor duikscholen, de verhuurafdeling en duikpro’s vanwege zijn solide constructie en goede ademhalingsprestaties.
Gewicht (zonder mondstuk): 145 gram.
Luchtstroming bij 200 bar: 1850 l/min.

De R095 OCTO is een voordelige tweede trap met klassieke downstreamklep, hetgeen staat voor veiligheid en betrouwbaarheid. De R095 OCTO is ontworpen voor extreem gebuiksgemak in noodgevallen en is vooraf ingesteld op het optimale inademingsvolume voor een veilig en probleemloos gebruik. U hoeft zich geen zorgen te maken over knopjes en hendeltjes, steek het gewoon in uw mond en adem. De R095 OCTO wordt geleverd met een opvallende gele waterloosknop en gele slang van 1 meter, zodat lucht eenvoudig kan worden gedeeld met een buddy in nood. De veelzijdige tweede trap kan ook worden gebruikt met decoflessen, dankzij de slang die aan weerszijden kan worden aangesloten.

  • Klassiek ontwerp van de downstreamklep voor optimale ademhalingsprestaties.
  • De metalen klepbehuizing is erg stevig, zodat de algemene betrouwbaarheid toeneemt.
  • Vooraf ingestelde inademing en VIVA (Venturi-Initiated Vacuum Assist) zorgen voor een vlotte luchttoevoer.
  • Omdat de slang zowel links als rechts kan worden aangesloten, kan het eenvoudig worden gebruikt bij sidemount-, pony- en decoflessen.
  • Het uitermate prettige, orthodontisch gevormde mondstuk ligt goed in de mond en belemmert de luchtstroming niet.
  • Bevat een gele waterloosknop en opvallende gele slang van 1 meter.



Documenten

Specificaties Scubapro Mk2 Evo/S270/R095 Octo Automatenset

MerkScubapro
CategorieSets met octopus
Artikelcodemk2 s270 oct
VerpakkingStuk(s)
CE keur koud water

Automaten met een CE koud water keur zijn getest in water onder de 10 graden. In NL / BE heb je dit al snel nodig. In de zomer is het oppervlaktewater hier wel warmer dan 10 graden, maar als je wat dieper gaat en onder de thermocline komt dan zijn temperaturen van minder dan 10 graden geen uitzondering.

CE keur koud waterJa
1e trap aansluiting

Een INT (of yoke) aansluiting is een beugel die je over de kraan van de fles heen schuift en vastschroeft met een knop. Deze aansluiting kan tot 200 bar gebruikt worden. Een DIN aansluiting bestaat uit schroefdraad die in je in de kraan draait. Deze aansluiting is veiliger omdat de O-ring helemaal gevangen zit tussen de kraan en de 1e trap. Daarom kan deze aansluiting in de meeste gevallen een flesdruk van 300 bar aan. Een DIN300 bar aansluiting past overigens ook op een 200 bar kraan.

1e trap aansluitingINT
DIN300 bar
1e trap hogedrukpoort

Een tweede hogedrukpoort op een 1e trap is handig als je overweegt om een computer met zender te gaan gebruiken. Deze zender heeft een poort nodig en op de andere poort kan je een backup manometer aansluiten.

1e trap hogedrukpoort1 hp-poort
1e trap lagedrukpoort4 lp-poorten
Nitrox

In Europa moet je voor nitrox duiken officieel een speciale automaat en duikfles met M26 aansluiting gebruiken. De hier aangegeven automaten hebben niet deze aansluiting, maar ze zijn technisch wel geschikt voor gebruik met nitrox tot een zuurstofpercentage van 40%. Op vakantie buiten Europa kan je met deze automaten dus met nitrox duiken.

NitroxTechnisch geschikt tot 40%
1e trap luchttoevoer

Een ongebalanceerde 1e trap zal zwaarder gaan ademen naarmate je fles leger raakt. Een gebalanceerde 1e trap zal een constante weerstand hebben tijdens je duik, zolang je niet onder de 20 bar flesdruk komt. Een overgebalanceerde 1e trap zal nog meer extra druk geven op diepte, waardoor het ademen makkelijk blijft. Dit is merkbaar vanaf een diepte van ongeveer 20 a 25 meter.

1e trap luchttoevoerOngebalanceerd
1e trap aansturing

Een piston 1e trap is makkelijk in onderhoud en bestaat uit minder onderdelen, maar heeft meestal eerder onderhoud nodig omdat er water bij bewegende delen komt. Een membraan 1e trap is minder onderhoudsgevoelig en is preciezer af te stellen. Voor gebruik in koud water heeft een membraan 1e trap de voorkeur.

1e trap aansturingPiston
2e trap venturi regelaar

Een venturi regelaar is een + / - knop op een 2e trap. In de - stand zal de automaat niet gaan blazen als je het water in gaat. In de + stand ademt de automaat op zijn lichtst.

2e trap venturi regelaarJa
2e trap ademweerstand

Met een instelbare ademweerstand op de 2e trap kan je de automaat iets zwaarder of lichter laten ademen. Dit is met name handig in stromend water. Stroming kan er voor zorgen dat je 2e trap gaat blazen. Door de weerstand te verhogen voorkom je dit.

2e trap ademweerstandNiet instelbaar
2e trap luchttoevoer

Een gebalanceerde 2e trap ademt lichter dan een ongebalanceerde 2e trap. In combinatie met een overgebalanceerde 1e trap moet je altijd een gebalanceerde 2e trap gebruiken.

2e trap luchttoevoerGebalanceerd
EN250A

Automaten met een EN250A keur zijn getest op het tegelijkertijd ademen door de primaire 2e trap en de octopus. Dit geeft een grotere belasting aan de 1e trap en deze automaten hebben die keur doorstaan. Je kan deze sets dus met octopus gebruiken, tot een diepte van 30 meter. Onder de 30 meter wordt een gescheiden luchtsysteem met een extra 1e trap voorgeschreven. Als de automaat koudwater geschikt is en de EN250A keur heeft kan je de set met octopus ook gebruiken in water onder de 10 graden.

EN250AJa

Accessoires Scubapro Mk2 Evo/S270/R095 Octo Automatenset

Schrijf een review

Aantal sterren
     
   
  Plaats review

Aanmelden nieuwsbrief

10 Scherpe prijs, snelle levering. En uit eerdere ervaring goede service.
Nico, Best 19-5-2025
10 Very happy with the product. Excellent and fast service. Watch description is spot on
David, Wakken, belgium 19-5-2025
10 Makkelijk te bestellen bij Sub-Lub, en snel geleverd.
Eep, Veenendaal 19-5-2025
10 Citizen Promaster BN0150-10E Diver Duikhorloge gekocht beste prijs op internet 2 dagen later bezorgd.
Ruud, Boxtel 19-5-2025
3 Product is aangekomen. Echter wel lang op moeten wachten en reminder moeten sturen…
Olle, Amersfoort 18-5-2025
10 Alles wordt altijd netjes, snel en aan een goeie prijs geleverd. Topservice!
Pieter, Meerdonk 17-5-2025
10 Klantvriendelijk en klantgericht
Johannes, Meeden 14-5-2025
10 Na bestelling van mijn onderwaterhuis voor mijn IPhone duurde het een paar dagen voor deze binnen was. Netjes verpakt en goed afgeleverd door DHL
Yvonne, Goor 11-5-2025
10 Zie boven
Kees, St willebrord 11-5-2025
10 Correcte communicatie en levering
Marc, België 8-5-2025
SubLub 2019 - Subfooter - Merk banner1
SubLub 2019 - Subfooter - Merk banner2
SubLub 2019 - Subfooter - Merk banner3
SubLub 2019 - Subfooter - Merk banner4
SubLub 2019 - Subfooter - Merk banner5
SubLub 2019 - Subfooter - Merk banner6
SubLub 2019 - Subfooter - Merk banner7
SubLub 2019 - SubFooter - Merk banner8
SubLub 2019 - SubFooter - Merk banner9
SubLub 2019 - SubFooter - Merk Banner10
SubLub 2019 - SubFooter - Merk Banner11
SubLub 2019 - SubFooter - Merk Banner 12

Winkelmandje

Wis filters

Filter

&nspb;

Annuleren
Bevestigen