Artikelomschrijving Batterijwissel Citizen En Glas Vervangen
Is je batterij leeg? Of bijna leeg (dan loopt de secondewijzer meestal in stappen van 2 seconden)? Wij kunnen de batterijwissel voor je Citizen horloge verzorgen. Dit doen we niet zelf: we sturen je horloge naar het officiele servicecentrum van Citizen in Nederland. Hierdoor is de waterdichtheid gegarandeerd en blijft je garantie in stand.
Voor een meerprijs kan je ook het glas van je horloge laten vervangen, bijvoorbeeld als er krassen op zitten. Dit gaat altijd samen met een batterijwissel.
Stuur je horloge samen met een print van de webwinkelfaktuur naar:
Duikcentrum SubLub
Admiraal de Ruyterweg 40a
3031 AD Rotterdam
Wij sturen het horloge weer naar je terug. Je kan je horloge natuurlijk ook brengen naar een van onze winkels. Als je hem ook weer komt ophalen betaal je uiteraard geen 5 euro verzendkosten.
De levertijd is normaal gesproken een week. Als er een ander mankement dan een lege batterij aan het horloge wordt ontdekt door het servicecentrum krijg je van ons een reparatievoorstel met de bijbehorende meerkosten.